Yoga Derslerine Nasıl Kayıt Oluşturabilirim ?

İlk olarak aşağıdaki linkten üye olup 

momoyoga.com/satya-yoga-studyo/register

Sonrasında kendi mailinize bir şifre gelecektir. O şifreyle aşağıdaki aplikasyonlardan kendi telefonunuza uygun olanı yükleyip veya İnternet sayfasından http://momoyoga.com/satya-yoga-studyo   linkten kayıt olabilirsiniz  

 

Android için:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.momostudio.momoyoga

 

İphone için:

https://itunes.apple.com/tr/app/momoyoga/id1233882505?l=tr&mt=8

 

Yasemin Mermer

                                                                                         Yoga Eğitmeni

2015 yılında yogaya başladım. Kısa bir süre içinde kurumsal hayatımı sonlandırdım ve Yoga hayatımın merkezine yerleşti. Yoganın faydalarını deneyimledikçe pratiğimde derinleşmek ve yoga felsefesini daha iyi anlamak amacı ile hocalık eğitimi almaya karar verdim. Eğitim süresince yoganın özüne indikçe, bunu insanlarla paylaşmak ve daha çok insanın faydalanmasına aracı olmak istedim. Böylece Berivan Aslan Sungur ile 200 Saatlik Yin Yoga hocalık (Yoga Anatomisi, Çi, Çakralar, Meridyenler, Pranayama, Yoga Felsefesi), Chris Chavez ile 200 Saatlik Hatha Yoga hocalık eğitimi, Çetin Çetintaş ile 280 saat Hatha yoga hocalık eğitimi, Berivan Aslan Sungur 30 saat işlevsel yaklaşım ve Asana Lab uzmanlaşma programı, Cihangir Yoga Mentorluk programı 50 saat, Satya Yoga Mentorluk programı 45 saat tamamladım. Öğrendiklerimi paylaşmak, insanların hayatlarına dokunmak adına grup ve özel dersler vermeye başladım.

 

Hocalık benim için bilgi ve deneyimlerimi paylaşırken aynı zamanda öğreten, geliştiren, büyüten, karşılıklı öğrenilen bir süreç. Yoga, hakikatimi, özüme ulaşmanın ve bütünü anlamanın çok şifalı bir yolu. Sevgi, şefkat, farkındalık, ihtiyacımızın çok daha fazla olduğu günümüz yaşam koşullarında iyi ki Yoga var!