Yoga Derslerine Nasıl Kayıt Oluşturabilirim ?

İlk olarak aşağıdaki linkten üye olup 

momoyoga.com/satya-yoga-studyo/register

Sonrasında kendi mailinize bir şifre gelecektir. O şifreyle aşağıdaki aplikasyonlardan kendi telefonunuza uygun olanı yükleyip veya İnternet sayfasından http://momoyoga.com/satya-yoga-studyo   linkten kayıt olabilirsiniz  

 

Android için:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.momostudio.momoyoga

 

İphone için:

https://itunes.apple.com/tr/app/momoyoga/id1233882505?l=tr&mt=8

 

Özge Pak

                                        Yoga Eğitmeni /Hamile Yogası Eğitmeni / Mat Pilates Eğitmeni

1984 yılında İstanbul'da doğdum. Anadolu Üniversitesi'nde aldığım mühendislik eğitimini tamamladıktan sonra İstanbul'da kurumsal bir şirkette kalite sistemleri üzerine 8 yıl çalıştım. 

2011 yılında yogayla tanıştım. 2014 yılına kadar Çetin Çetintaş ile birlikte pratiğimi sürdürdüm. 

Yoga ve Meditasyon pratiğimin kendi bedenimde yarattığı değişim ve dönüşümleri ve şifayı deneyimledikçe etrafımdakilere dokunabilmek ve bu öğrendiklerimi ulaşabildiğim herkesle paylaşabilmek adına 2016 yılında Cihangir Yoga'da Naz Şarman ve Mey Elbi'nin 200 Saatlik Hatha Yoga Temel Hocalık eğitimini tamamladım. Ardından yoganın beden üzerindeki etkilerine yoğunlaşarak 2017 yılında Berivan Aslan Sungur ile Yoga Hocalarına yönelik 30 saatlik yoğunlaştırılmış  Yin Yoga Hocalık Eğitimini tamamladım. 2018 yılında Hindistan'da bir manastırda Çetin Çetintaş ile YogaKioo 500 saat ileri seviye eğitmenlik eğitimini tamamladım.

İnsanlara bir şekilde ışık olabilmek, içsel yolculuklarında destek verebilmek adına tam zamanlı özel ve grup dersleri vermeye başladım ve kendi içsel yolculuğumda kurumsal hayatın etkilerini minimum seviyeye indirebilmek için kurumsal hayatıma son verip içimde yanan ışığı takip etmeye karar verdim. İnsanın kendi iç dünyasına yolculuğunda öğrenmenin ve öğrendiklerini paylaşmanın ruhunu beslemek için çok önemli olduğuna inanıyorum.