Yoga Derslerine Nasıl Kayıt Oluşturabilirim ?

İlk olarak aşağıdaki linkten üye olup 

momoyoga.com/satya-yoga-studyo/register

Sonrasında kendi mailinize bir şifre gelecektir. O şifreyle aşağıdaki aplikasyonlardan kendi telefonunuza uygun olanı yükleyip veya İnternet sayfasından http://momoyoga.com/satya-yoga-studyo   linkten kayıt olabilirsiniz  

 

Android için:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.momostudio.momoyoga

 

İphone için:

https://itunes.apple.com/tr/app/momoyoga/id1233882505?l=tr&mt=8

 

Melis Tekin Sunbol

                                                                                         Yoga Eğitmeni

Uzun seneler boyunca tenis, crossfit, pilates, functional training gibi birçok spor dalıyla ilgilendim ve 2017 Mayıs ayında yoga serüvenim başladı. 6 ay kendi pratiğimi yaptıktan sonra yoga felsefesini daha derinlemesine öğrenmek ve pratiğimi ilerletmek için Cihangir Yoga’nın Temelleri, 200 saatlik Hatha Yoga Uzmanlaşma eğitimimi tamamladım. Eğitimimi tamamladıktan sonra öğrendiklerimi, deneyimlediklerimi paylaşmak ve farklı bedenler ve zihinlerle “bir” olabilmek için Satya Yoga staj programına katıldım. 2018 Ekim ayında  yogayı yoganın doğduğu topraklarda deneyimlemek için Hindistan’da Sampoorna Yoga ’da 200 saatlik Ashtanga-Vinyasa eğitimi aldım.
Yoga yaparken benim için zaman duruyor ve kendi pratiğimde sadece kendi bedenimle bağ kurarken derste katılımcıları gözlemleyerek onlarla da bağ kurmak, ilham alıp öğrenmek ve paylaşmak çok güzel bir deneyim.
Diğer Egitimler:
Chris Chaves: İleri Seviye Pratik
Baris İscan: Asana Lab
İpek Soygur: İleri Seviye Sekans Oluşturma