Yoga Derslerine Nasıl Kayıt Oluşturabilirim ?

Stüdyo derslerimiz maksimum 10 kişilik olduğundan online kayıt olmanız gerekmektedir.

 

İlk olarak aşağıdaki kayıt butonuna basıp momoyoga üzerinden üye olmalısınız

Sonrasında üye olduğunuz mailinize bir şifre gelecektir. O şifreyle aşağıdaki butonlardan hangisi sizin telefonunuza uygun ise onu yükleyip kayıt olabilirsiniz veya ders programı sekmesinden de giriş sağlayabilirsiniz.

 

 

280 Saatlik Yogakioo Onaylı Hatha Yoga Egitmenlik Egitimi

Simge Serim . Özge Pak

Özge Pak ve Simge Serim ile gerçekleşecek olan 280 Saatlik Uluslararası YogaKioo onaylı Hatha Yoga Uzmanlaşma Programı, Satya Yoga Studyo'da gerçekleşecektir. Eğitimin kalitesini yüksek tutabilmek ve katılan kişilerin pratiğini birebir ilgi ile daha derinlere taşıyabilmek için kontenjan sınırlı sayıda tutulacaktır. Standart bir Yoga Uzmanlık Programının ötesinde asana pratiğinizi derinleştirirken aynı zamanda içsel pratiğinizde de ilerlemek istiyorsanız doğru yerdesiniz:)

 

280 saat Hatha Yoga Eğitmenlik Eğitiminde Patanjali'nin Yoga Sutralarını derinlemesine inceleyip, Yoga felsefesinin içine dalarken yoga pratiğinizi gündelik hayatınızla bir bütün haline getirmenin yollarını birlikte keşfedeceğiz. Zihni sahip olduğu ve an be an yarattığı modifikasyonlardan arındırarak sadeleştirmeyi araştıracağız. Aynı zamanda temel Hatha Yoga asanalarını (pozlarını) teker teker inceleyip bu asanaların bedene ve zihne etkilerini araştıracağız. Bunların yanı sıra nefes ve meditasyon çalışmalarıyla zihni stres, endişe ve korkulardan arındırıp daha sakin ve huzurlu bir hale getireceğimiz bu yolculukta birbirimizin gelişimine gözlemci kalacağız.

 

Uluslararası geçerliliği olan yoga uzmanlık sertifikası eğitim sonunda sınavlarında %90 başarı sağlayanlara verilir.

Başarılı olanlar "280 saat YogaKioo" sertifikasını almaya hak kazanacaklardır.

 

Kimler Katılabilir?

 

En az 6 aylık Yoga pratiği olanlar, kendi yoga pratiğinde derinleşmek isteyenler ve bu yolculukta edindiği bilgileri başkalarıyla paylaşmayı amaç edinenler 280 saatlik Hatha Yoga Eğitmenlik Eğitimine katılabilir.

 

Kontenjan sınırlı tutulduğundan kayıt başvuruları öncesinde birebir ön görüşme yapılacaktır.

 

PROGRAM İLE İLGİLİ ÖNEMLİ NOTLAR:

• Uluslararası geçerliliği olan yoga uzmanlık sertifikası eğitim sonunda sınavlarında %90 başarı sağlayanlara verilir.

Başarılı olanlar "280 saat YogaKioo" sertifikasını almaya hak kazanacaklardır.

 

Teori ve Uygulama: Simge Serim ve Özge Pak ile hafta sonu buluşmaları + inziva kampı)

 

Pratik: 30 Saat (eğitim boyunca derse katılım, ödevler, okumalar, asistanlık, gözlemleme, ders verme pratiği)

 

Program dili: Türkçe olarak verilecektir.

 

Katılımcı sınırı: 8 kişi

 

Program toplam 280 saattir ve hafta sonu buluşulan zamanın yanı sıra inziva, stüdyo ders katılımı ve ödevlerle tamamlanır.

Program Ücreti: 4500 TL+ KDV (Taksit seçenekleri için Satya Yoga stüdyo ile görüşebilirsiniz)

 

*Satya Yoga olarak; sunduğumuz ayrıcalıklar ve ödeme planı konularında sizinle bire bir iletişime geçerek size en uygun çözümleri sunmamız için, info@satyayogastudyo.com e-posta adresi ile iletişime geçebilirsiniz veya 05331501464 arayabilirsiniz.